Czy dostałeś zaniżone odszkodowanie?

zaniżone odszkodowanieJeśli miałeś uszkodzony samochód i ubezpieczyciel wypłacił Ci pieniądze z OC sprawcy to na 90% otrzymałeś zaniżone odszkodowanie. Jeśli otrzymałeś pieniądze na rachunek i od zdarzenia nie minęło jeszcze trzy lata to możesz otrzymać dodatkowe pieniądze  za wypłacone zaniżone odszkodowanie.

Dlaczego tak się dzieje? Otóż firmy ubezpieczeniowe aby zarabiać jak najwięcej są zainteresowane pobieraniem jak najwyższych składek a wypłacaniem jak najmniej. Wykorzystują do tego zaniżone stawki za roboczogodziny, w kosztorysach przyjmują zamienniki części oryginalnych. Dodatkowo pomniejszają wartość części o amortyzację. Czy mogą tak robić? Nie mogą ale robią, bo wiedzą, że znaczna część poszkodowanych przyjmie zaniżone odszkodowanie  i zadowoli się pieniędzmi. Chcesz zobaczyć jak wygląda droga przez mękę? Kliknij tutaj.

Co zrobić jeśli dostaniesz zaniżone odszkodowanie?

Odpowiedź jest prosta. Skontaktuj się ze mnę poprzez zakładkę zgłoś wypadek lub zadzwoń 501-635-935. Przygotuj dokumenty jakie otrzymałeś od towarzystwa ubezpieczeniowego czyli kosztorys, potwierdzenie przelewu bądź przekaz pocztowy oraz dowód rejestracyjny. Ale przede wszystkim skontaktuj się ze mną. Sprawdzę o jaką kwotę możemy jeszcze walczyć. Ważne jest to, że nie musisz posiadać samochodu za który otrzymałeś  odszkodowanie. Ważne, że byłeś jego właścicielem w dniu szkody.

Aby powiększyć Twoje zaniżone odszkodowanie czas ma znaczenie.

Masz trzy lata aby starać o dopłatę do odszkodowania. Jeśli tego nie zrobisz w odpowiednim momencie stracisz możliwość ubiegania się o dopłatę. Twoja sprawa się przedawni a ubezpieczyciel będzie cieszył, że wypłacił mniej niż powinien i liczył zyski. Jeśli chcesz otrzymać dopłatę skontaktuj się ze mną.

A może ktoś z Twoich znajomych potrzebuje pomocy?

Jeśli ktoś z Twoich znajomych miał zaniżone odszkodowanie bądź miał wypadek chętnie mu pomogę i poprowadzę jego sprawę o odszkodowanie.

Czy wiesz, że na czas naprawy bądź zakupu samochodu należy Ci się samochód zastępczy?

 

 

 

Podziel się