Samochód zastępczy z polisy OC sprawcy wypadku lub kolizji

samochód zastępczySamochód zastępczy z OC sprawcy należy Ci się gdy ktoś spowodował wypadek lub  kolizję, na skutek której Twój pojazd uległ uszkodzeniu. Wiele osób o tym nie wie i próbuje sobie jakoś radzić bez samochodu.

Ubezpieczyciele cieszą się z tego powodu bo nie muszą nic robić by samochód zastępczy był wykorzystany przez osobę pokrzywdzoną w wypadku. Oczywiście tak być nie musi. Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome swoich praw ale też obawia się, że ubezpieczyciele naliczą koszty, które po oddaniu samochodu zastępczego trzeba będzie pokryć.

Co zrobić by otrzymać samochód zastępczy?

Najlepiej skontaktować się za mną. Każdej osobie, która na skutek wypadku nie ze swojej winy nie może korzystać ze swojego samochodu przysługuje auto zastępcze. Nie trzeba korzystać z transportu publicznego, taksówek, samochodów znajomych. Mamy w ofercie nowoczesną flotę samochodów. Na pewno zaproponujemy samochód w podobnym segmencie. Ponadto, jeśli ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie za uszkodzony pojazd, pomożemy uzyskać właściwą kwotę.

Auto zastępcze otrzymasz na cały okres likwidacji szkody przez ubezpieczyciela. Koszty wynajęcia samochodu w 100% pokryje polisa OC sprawcy. Nie musisz się martwić limitem kilometrów, bo takich nie ma. Posiadamy flotę ponad 500 nowych samochodów. Zaufało nam ponad 50 tysięcy klientów.
Wystarczy jeden telefon do mnie a za chwilę zadzwoni do Ciebie konsultant i po weryfikacji przedstawi możliwość podstawienia samochodu zastępczego.

Jeśli odniosłeś obrażenia lub straciłeś bliskich w wypadku zadzwoń 501 635 935 lub napisz a poprowadzę Twoją sprawę.

A może tak wynajem prywatny?

Jeśli zamarzy Ci się jazda dowolnym samochodem z floty EuCOvipcar, możesz taki samochód wynająć prywatnie. Skontaktuj się ze mną a na pewno pomogę.