Praca

Jeśli lubisz pomagać innym, chcesz zarabiać satysfakcjonujące Cię pieniądze to jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy managerów na terenie całego kraju

Zadania:

  • budowanie własnego zespołu przedstawicieli,
  • rekrutacja nowych przedstawicieli,
  • szkolenia i zarządzanie sprzedażą

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • niekaralność,
  • dostęp do internetu oraz znajomość aplikacji word i excel,
  • własny samochód,
  • nastawienie na sukces i chęć uczenia się,
  • doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

  • wysokie prowizje (nie jest wymagana działalność gospodarcza)
  • system szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • finansowanie samochodu za wyniki w pracy
  • wsparcie Firmy oraz możliwość nieograniczonego rozwoju.

Cv ze zdjęciem oraz o klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883) oraz list motywacyjny należy przesłać na adres: j.pastuszko@euco.pl

Szukamy agentów na terenie całego kraju:

Zadania:

  • docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach,
  • podpisywanie umowy i pełnomocnictw,
  • skompletowanie dokumentów.

Po nabraniu doświadczenia w zawodzie możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • dostęp do internetu i znajomość aplikacji word i excell,
  • nastawienie na sukces oraz chęć rozwoju

Oferujemy:

Podziel się